Saga mink päls
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄLS, 1900-talets andra hälft, dammodell, mink, ljusbrun silkesfoder, etikettmärkt Saga Mink - Ranched mink, ryggens längd ca 130, underärmens längd ca 44 cm
Smärre bruksslitage, kräver smärre vädring
697098
2019-11-03