Saga mink päls

Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls
Saga mink päls

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PÄLS, 1900-talets andra hälft, dammodell, mink, ljusbrun silkesfoder, etikettmärkt Saga Mink - Ranched mink, ryggens längd ca 130, underärmens längd ca 44 cm

Kuntoraportti

Smärre bruksslitage, kräver smärre vädring

697098

Päivämäärä:

2019-11-03