Päls Paris
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PÄLS, 1900-talets andra hälft, dammodell, mink, mörkbrun silkesfoder, etikettmärkt Creation Aniral, Paris, Made in France, ryggens längd ca 125, underärmens längd ca 48 cm
Smärre bruksslitage främst vid ärmarnas slut, kräver vädring
697101
2019-11-03