Päls Paris

Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris
Päls Paris

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PÄLS, 1900-talets andra hälft, dammodell, mink, mörkbrun silkesfoder, etikettmärkt Creation Aniral, Paris, Made in France, ryggens längd ca 125, underärmens längd ca 48 cm

Smärre bruksslitage främst vid ärmarnas slut, kräver vädring

697101

2019-11-03