Fickur i silver månfas

Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas
Fickur i silver månfas

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FICKUR, 1900-talets början, silver, ankargång, dag, datum, månad, månfas, diameter ca 52 mm, etui medföljer

Skador: Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, några hårsprickor i urtavlans emalj

697103

2019-11-06