Orientmatta ca 290 x 100 cm

Orientmatta ca 290 x 100 cm
Orientmatta ca 290 x 100 cm
Orientmatta ca 290 x 100 cm
Orientmatta ca 290 x 100 cm

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, old, sannolikt anatolisk, ca 290 x 210 cm
Skador: Bruksslitage, ojämna kortsidor

697111

2019-11-03