Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, old, sannolikt anatolisk, ca 290 x 210 cm
Skador: Bruksslitage, ojämna kortsidor
697111
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här