Wilhelm von Gegerfeldt akvarell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELDT (1844-1920): Venedigmotiv, signerad, akvarell, ca 58x45 cm

697112

2019-11-03