Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets senare hälft, dörrar med speglar, inredd med enkel hyllplan, höjd ca 61, 39x15 cm

Bruksslitage, slitage på ena dörren

697119

2019-11-11