Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, 1900-talets senare hälft, dörrar med speglar, inredd med enkel hyllplan, höjd ca 61, 39x15 cm
Bruksslitage, slitage på ena dörren
697119
2019-11-11
Gör en kostnadsfri värdering här