Helga Henschen

Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen
Helga Henschen

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

HELGA HENSCHEN (1917-2002): färglitografi, signerad och numrerad 67/120, blandteknik 63x48 cm

697124

2019-11-03