Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAPIO WIRKKALA, skål, glas, signerad Tapio Wirkkala-iittala, design 1947, grön glasmassa i form av fisk, längd 17 cm, höjd 5 cm
Bruksslitage, smärre repor
697126
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här