Tapio Wirkkala skål i glas
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TAPIO WIRKKALA, skål, glas, signerad Tapio Wirkkala-iittala, design 1947, grön glasmassa i form av fisk, längd 17 cm, höjd 5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre repor
697126
Päivämäärä:
2019-11-03