Tapio Wirkkala skål i glas

Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas
Tapio Wirkkala skål i glas

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

TAPIO WIRKKALA, skål, glas, signerad Tapio Wirkkala-iittala, design 1947, grön glasmassa i form av fisk, längd 17 cm, höjd 5 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre repor

697126

Päivämäärä:

2019-11-03