Bergbom bordslampa

Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa
Bergbom bordslampa

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BERGBOMS, bordslampa, modell B-33, opak plast, borstad aluminium samt silverlackerad plåt, 1900-talets andra hälft, höjd ca 55 cm

Bruksspår, repor/märken

697131

2019-11-04