Rune Rydleius relief

Rune Rydleius relief
Rune Rydleius relief
Rune Rydleius relief
Rune Rydleius relief
Rune Rydleius relief
Rune Rydleius relief

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

RUNE RYDELIUS (född 1946): "Nässkulptur", signerad, gips, kartong och målat papper, ca 19x19 cm
Samlingskatalog medföljer

Proveniens Galleri Argo

Mindre kantskada,

697149

2019-11-04