Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
RUNE RYDELIUS (född 1946): "Nässkulptur", signerad, gips, kartong och målat papper, ca 19x19 cm
Samlingskatalog medföljer
Proveniens Galleri Argo
Mindre kantskada,
697149
2019-11-04