Carl Malmsten
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, 1900-talets andra hälft, fanérat i körsbär, överskåp invändigt med 2 hyllplan i glas, utdragbar skiva, höjd ca 176, 96x37 cm, nyckel finns
Bruksslitage, smärre märken, belysningsarmatur invändigt med skadad ring
697199
2019-11-04