Barockljusstakar

Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar
Barockljusstakar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1700-tal, barock, mässing, rund fot och droppskiva, ciselerad dekor, höjd ca 19,5 cm

Skador och lagningar

697203

2019-11-05