Klubbat för:
4 400 SEK
2 500 SEK
VELORBIS, damcykel, cremefärgad med sits i läder, 2000-tal, däckets diam 62 cm (exkl gummislangen)
Smärre slitage, ytsmuts
697205
2019-11-03