Damcykel Velorbis

Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis
Damcykel Velorbis

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

VELORBIS, damcykel, cremefärgad med sits i läder, 2000-tal, däckets diam 62 cm (exkl gummislangen)

Smärre slitage, ytsmuts

697205

2019-11-03