Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
LUNTLÅSGEVÄR, indiskt, 17/1800-tal, med trumma för fyra skott, längd ca 130 cm
Jämför likande objekt nr XXVIF.2 Royal Armouries, Storbritannien
Zustandsbeschreibung
Skador
697208
2019-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner