Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
SIVERT LINDBLOM (född 1931): Muren, signerad och daterad 1981 på baksidan, brons, väggskulptur, ca 7x50,5 cm, djup 3 cm
Zustandsbeschreibung
697209
2019-11-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner