Sivert Lindblom skulptur brons

Klubbat för:

5 000 SEK

Schätzwert

7 000 SEK

Beschreibung

SIVERT LINDBLOM (född 1931): Muren, signerad och daterad 1981 på baksidan, brons, väggskulptur, ca 7x50,5 cm, djup 3 cm

Zustandsbeschreibung

697209

2019-11-07