Karmstolar 1 par 1800-tal
2019-11-04
697212
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, empire, 1800-talets första, baltikum, skuren dekor, fanérad i mahogny, sitthöjd 46 cm
Fanérskador, ett armlän löst