Celine Paris skrivbordsunderlägg

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CELINE, skrivbordsunderlägg, svart skinn, förgyllda mässingsdetaljer, uppfällbart lock, stämplad Celine Paris, 54x73

Kuntoraportti

Smärre slitage, repor

697223

Päivämäärä:

2019-11-03