Celine Paris skrivbordsunderlägg
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CELINE, skrivbordsunderlägg, svart skinn, förgyllda mässingsdetaljer, uppfällbart lock, stämplad Celine Paris, 54x73
Kuntoraportti
Smärre slitage, repor
697223
Päivämäärä:
2019-11-03