Salongsbord

Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord
Salongsbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALONGSBORD, empire, 1800-talets första hälft, baltikum, fanerat i mahogny, skuren dekor, låsa i sargen, höjd 75, 160x105 cm

Slitage, skador

697231

2019-11-04