Olaf Krohn oljemålning

Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning
Olaf Krohn oljemålning

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLAF KROHN (Norge 1863-1933): Stadsbild i vinterskrud, signerad Olaf Krohn, olja på duk, 44x60 cm

697242

2019-11-04