Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1950-tal, teakbricka på mässingsstativ, fällbart stativ, stämpelmärkt J-H Fabrikerna Sävsjö Sweden, höjd 40 cm, brickans diameter 45 cm, medföljer en extrabricka i teak, diamater ca 37 cm

Smärre slitage

697243

2019-11-04