Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TESIL, silver, stämplar Niklas Ramberg (Lund 1803-1847) 1817, invändigt förgylld, höjd 3, längd 12,5 cm
697282
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här