Eli Keller krukor

Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor
Eli Keller krukor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELI KELLER, krukor, 2st, keramik, stengods, gröna med spräcklig vattenglas dekoration, signerade i botten, höjd ca 17 samt 22 cm

obetydligt slitage

697287

2019-11-09