Klubbat för:
900 SEK
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, kustvy med fiskeby, olja på pannå, signerad E A Meadows, ca 26x45 cm
Krakeleringar, gulnad pannåskada
697300
2019-11-05