Oidentifierad konstnär 1800-tal England

Klubbat för:

900 SEK

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, England, kustvy med fiskeby, olja på pannå, signerad E A Meadows, ca 26x45 cm

Krakeleringar, gulnad pannåskada

697300

2019-11-05