Tekopp Ryssland

Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland
Tekopp Ryssland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEKOPP med fat, porslin, Ryssland, 1800-tal, höjd ca 8 cm

Spricka, slitage

697307

2019-11-03