Skålar/ krukor Vallien

Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien
Skålar/ krukor Vallien

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN. skålar/ krukor, 1 par, Rörstrand, oglaserade, dekor av abstrakt mönster, signerade B Vallien, höjd ca 20, diameter 26 cm
PROVENIENS: Stopalo

Ytsmuts

697312

2019-11-24