Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
BERTIL VALLIEN. skålar/ krukor, 1 par, Rörstrand, oglaserade, dekor av abstrakt mönster, signerade B Vallien, höjd ca 20, diameter 26 cm
PROVENIENS: Stopalo
Ytsmuts
697312
2019-11-24