Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AVDELNINGSSKÄRM, 3 dlr, 1900-tal, Egypten, betsat trä, svarvad dekor, höjd ca 177, bredd ca 61 cm vardera
Slitage, sprickor, skadade gångjärn
697313
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här