Avdelningsskärm

Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm
Avdelningsskärm

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AVDELNINGSSKÄRM, 3 dlr, 1900-tal, Egypten, betsat trä, svarvad dekor, höjd ca 177, bredd ca 61 cm vardera

Slitage, sprickor, skadade gångjärn

697313

2019-11-03