Appliquer brons

Appliquer brons
Appliquer brons
Appliquer brons
Appliquer brons
Appliquer brons
Appliquer brons

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1900-talets första hälft, brons, Louis XV-stil, för 2 ljus vardera, höjd ca 40 cm
PROVENIENS: Stopalo

Bristningar

697314

2019-11-24