Gunilla Allard karmstolar Cortina
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GUNILLA ALLARD, 10 st, karmstolar "Cortina", snurrstol, formpressad rygg i ek, fast stoppad sits i svart skinn, förkromad fyrpassfot, höjd ca 80, bredd 55 cm, sitthöjd ca 45 cm
Smärre slitage, nötningar i skinnet, smärre repor
697316
2019-11-04