Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (1911-2002): "Les OH! Tomobiles", monogramsignerad, numrerad 19/100, färgetsning och akvatint på japanpapper, utförd 1972, ca 42x55 cm

697317

2019-11-04