Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ELSA CELSING (1880-1974): Fruktstilleben, signerad E Celsing, olja på duk, ca 46x55 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
697320
2019-11-25