Taklampa Bergboms

Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms
Taklampa Bergboms

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets slut, design för Bergboms,
svartlackerad metall samt kromad armatur, etikettmärkt Bergboms Scanlight Ab T 215, höjd ca 40, diameter ca 50 cm

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

697332

2019-11-04