Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1 par, 1900-talets andra hälft, framben på hjul, klädd i röd plysch med djuphäftad rygg, sitthöjd ca 45 samt total höjd 87, bred 85 cm
Bruksslitage, fläckar
697336
2019-11-04