Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CURT CLEMENS (1911-1947): "Jag mötte en syster i natten, ur "Med många kulörta lyktor" (Ferlin), signerad och daterad 1946, original.litografi, ca 43x36 cm
697343
2019-11-03
Gör en kostnadsfri värdering här