Curt Clemens litografi

Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi
Curt Clemens litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT CLEMENS (1911-1947): "Jag mötte en syster i natten, ur "Med många kulörta lyktor" (Ferlin), signerad och daterad 1946, original.litografi, ca 43x36 cm

697343

2019-11-03