Sängbord 1900-tal
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, gustaviansk stil, björk, sarg med låda samt utdragbar ljusbricka, diameter ca 40, höjd ca 60 cm
Ljusbrickor med senare dragbeslag, smärre slitage
697349
2019-11-04