Bord samt vägghyllor

Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor
Bord samt vägghyllor

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

BORD, VÄGGHYLLOR, 1900-tal, möjligtvis Egypten, inläggningar i pärlemor, bordets höjd 57, diameter 46, vägghyllornas höjd 58 cm

Skador och slitage, dekorbortfall

697354

2019-11-03