Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
BORD, VÄGGHYLLOR, 1900-tal, möjligtvis Egypten, inläggningar i pärlemor, bordets höjd 57, diameter 46, vägghyllornas höjd 58 cm
Skador och slitage, dekorbortfall
697354
2019-11-03