Kaffe Teservis silver

Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver
Kaffe Teservis silver

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KAFFE / TESERVIS, 5+1 dlr, sterlingsilver, 1900-tal, godronnerat liv, svärtade hantag, bestående av: Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna, mjölkanna, tekanna, sockertång silver, Ryssland, vikt 1420 g, höjd 7-24 cm

Slitage, sockertång med bucklor, kaffekana med löst lock

697358

2019-11-03