Oidentifierad konstnär akvarell
2019-11-04
697360
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv med kossor vid å, akvarell med täckvitt, otydligt signerad, daterad 1904,
Mindre veck vid ena hörnet, ej examinerad ur ram