Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, renässans stil, 1800-tal, valnöt, svarvade ben, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage, sprickor

697361

2019-11-03