Julius Kronberg 1913

Julius Kronberg 1913
Julius Kronberg 1913
Julius Kronberg 1913
Julius Kronberg 1913
Julius Kronberg 1913
Julius Kronberg 1913

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JULIUS KRONBERG (1850-1921): Änglar, signerad och daterad Julius Kronberg 1913, krita/blyerts, ca 23x36 cm

697363

2019-11-03