Anne-Marie Djurfors oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNE-MARIE DJURFORS (född 1940): "Stilleben II, variation med vas med frukter, signerad Djurfors, olja på duk, ca 33x41 cm

697368

2019-11-03