Glas 1800-tal

Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal
Glas 1800-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GLAS, 4 st, 1800-tal, möjligen Casimirsborg, kasad och graverad dekor, harlequinmönster, delvis förgyllda,

Förgyllning med slitage, större glas med nagg respektive smärre nagg

697394

2019-11-03