Tom Dixon

Tom Dixon
Tom Dixon
Tom Dixon
Tom Dixon
Tom Dixon
Tom Dixon

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOM DIXON, "Mirror Ball", takarmatur, Tom Dixon, diameter ca Ø 40 cm

Skador: Smärre slitage. Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

697397

2019-11-06