Bordslampa Heron

Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron
Bordslampa Heron

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISAO HOSOE, "Heron", bordslampor, 1-par, 2000-tal, formgiven av Isao Hosoe för Luxo, reglerbar höjd, ca 65 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

697403

2019-11-04