Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TANTALUS, med fyra karaffer, 1800-talets slut, nysilver, höjd ca 29 cm
Zustandsbeschreibung
slitage, en propp senare, nagg
697421
2019-11-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner