Tantalus

Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus
Tantalus

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

TANTALUS, med fyra karaffer, 1800-talets slut, nysilver, höjd ca 29 cm

Zustandsbeschreibung

slitage, en propp senare, nagg

697421

2019-11-03