Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM , "Tokyo", Triva-serien för Nordiska Kompaniet, 1960-tal, stomme i ek, etikettmärkt, sitthöjd ca 32, 112x42
Bruksslitage
697424
2019-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här