Yngvar sandström Tokyo Triva NK

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YNGVAR SANDSTRÖM , "Tokyo", Triva-serien för Nordiska Kompaniet, 1960-tal, stomme i ek, etikettmärkt, sitthöjd ca 32, 112x42

Bruksslitage

697424

2019-11-04