Certina herrarmbandsur i 18 k guld

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CERTINA, armbandsur, Jubilé, 18 k guld, 1960-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 4008 101, serienr. 377418, cal 2330, läderband, spänne i gulddoublé, diameter 34 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, stötskadad kl 10

697430

2019-11-04